ПРО ТОВАРИСТВО

ПРО ТОВАРИСТВО

Наше рослинницьке підприємство «Урожайна країна» було створено в червні 2010 року. Воно входить до складу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» – найуспішнішої агропромислової компанії України. Основні види діяльності агрохолдингу – птахівництво, виробництво і продаж високоякісних продуктів з курятини та м’яса. Галузь рослинництва лежить в основі усієї роботи. З власного зерна виробляються комбікорми для птиці, яку вирощують, потім відправляють на переробку і виготовляють якісну м’ясну продукцію.

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП), частиною якого на сьогоднішній день є «Урожайна країна», пересічним громадянам Сумщини має бути відомий через продукцію з курятини Торгової марки «Наша ряба».

Однією з ключових та визначальних рис МХП є український власник, що дозволяє усі сплачені податки акумулювати саме в Україні, а не виводити за кордон. Наше підприємство сплачує подати до місцевих бюджетів, на територіях де здійснює свою діяльність.

Так за перше півріччя 2017 року до місцевих бюджетів було сплачено

7 832 215 грн.

Роменський район

1 046 321 грн.

Недригайлівський район

370 778 грн.

Буринський район

2 360 312 грн.

Білопільский район

479 869 грн.

Липоводолинський район

194 916 грн.

Сумський район

11 587 425 грн.

Державний бюджет України

Виконавчий директор підприємства Гнелицький А.М.:
"Ми працюємо над високотехнологічним, інноваційним розвитком підприємства, надаємо робочі місця місцевим жителям, приділяємо значну увагу розбудові соціальної сфери. В основі нашої діяльності – розуміння того, що вона повинна відповідати інтересам і потребам суспільства. Відповідаючи за якість нашої роботи, дотримуючись корпоративних норм, економно та ефективно використовуючи ресурси, а також зберігаючи чистоту довкілля, ми несемо відповідальність за тих, хто формує і забезпечує успіх нашої компанії. Підприємство надає допомогу сільським радам, де орендує землю, в ремонті шкіл, екіпірує мобілізованих жителів, купує медичне обладнання для сільських амбулаторій, є спонсором футбольних команд в регіоні, також підтримує розвиток спортивної молоді."

 

ТОВ «Урожайна країна» займається рослинництвом та здійснює свою діяльність на території Сумської області. В обробітку знаходяться землі, розташовані на території Роменського, Недригайлівського, Липоводолинського, Буринського, Сумського, Білопільського районів.

Ми маємо шість структурних підрозділів, зерноочисний комплекс та елеватор.
Постійно розвиваємось, шукаючи нові підходи та методи роботи в обраній галузі. Нещодавно ми випробували новий метод ведення сільського господарства, який покращує врожай по всім параметрам – це точне землеробство. Ми отримуємо більше прибутку при менших затратах. Але основа нашого успіху – це люди, професіонали своєї справи, ефективність менеджменту та передові технології.
Товариство має у своєму розпорядженні сучасну, високоефективну техніку. Вся технологічна база завчасно готується до виконання польових робіт. Інженери підприємства володіють глибинними професійними знаннями, відповідально та сумлінно ставляться до своїх обов’язків, виконуючи завдання керівництва якісно та вчасно. Ми підтримуємо виробничі ініціативи, які проявляють співробітники будь-якого рівня відповідальності. Компанія прагне найкращих результатів, оптимально використовуючи людські, природні та фінансові ресурси.


Також до складу ТОВ «Урожайна країна» входить філія «Андріяшівський елеватор», потужність якого становить 80 тисяч тонн. Це сучасний комплекс із приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових та олійних культур. В лабораторії елеватору встановлене новітнє обладнання, яке дозволяє в найкоротший термін провести аналіз зерна.

Усі наші співробітники працюють в умовах максимального сприяння розвитку їх талантів та здібностей. Завдяки найбільш перспективним технологіям ми вдосконалюємо як виробничі, так і управлінські процеси. Працюючи в успішній компанії, що динамічно розвивається, наші співробітники відчувають упевненість у завтрашньому дні. Разом ми робимо значний внесок у розвиток України. Визначивши відкритість як одну з базових цінностей компанії, ми створюємо атмосферу довіри та ефективної співпраці.
В «Урожайній країні» на сьогоднішній день в оренді знаходиться більше 32 тис. га землі. Плани з розширення орендованих площ включають в себе, як викуп корпоративних прав діючих сільськогосподарських підприємств так і укладення договорів оренди землі безпосередньо з людьми.
Ключовою ідеєю в нашій роботі, що стосується збільшення земельного банку, є рівні, партнерські взаємовідносини з людьми, які передають свою землю нам оренду. В ситуації, яка зараз склалася в нашій країні, ми розуміємо, що кожна копійка на вагу золота в бюджеті сім’ї, особливо в сільській місцевості. Тому намагаємось відшуковувати та реалізовувати різноманітні способи підтримки наших людей, не обмежуючись лише «голою» орендною платою. Наше підприємство завжди виходить назустріч проханням орендодавців. Ми розуміємо, що довірливі, прозорі та чесні стосунки з нашими «пайовиками» поряд з економічною потужністю нашої компанії є запорукою нашого з людьми стабільного майбутнього.