Іваницький підрозділ - нова структурна одиниця ТОВ "Урожайна країна"

Іваницький підрозділ - нова структурна одиниця ТОВ "Урожайна країна"

   Час іде, все змінюється і наше підприємтсво поступово зростає, розширює свій земельний банк. В 2015 році на товаристві з’явився ще один підрозділ - Іваницький. Його землі розташовані в Недригайлівському районі Сумської області і налічує він близько 2800 га. Але до кінця поточного року планується значне розширення земельного банку.

    На даний момент проходить заключення договору оренди тракторної бригади в селі Зелене Недригайлівського району. На відділенні будуть працювати близько 45 чоловік. 90 % майбутніх робітників будуть з населених пунктів, які знаходяться в підпорядкуванні Іваницької сільської ради.    

   Приміщення колишньої контори буде реставровано під офіс і проведений косметичний ремонт, а от приміщення їдальні потребує більших вкладень - капітального ремонту.

   Техніка з колишнього, розформованого Липово-Долинського відділення буде передана на новий підрозділ. Також будуть закуплені трактор John Deere 8335R, нова сівалка та культиватор.

   Сподіваюся, що наш новий Іваницький підрозділ органічно поєднається з усіма іншими відділеннями і буде злагоджено працювати на благо компанії та її працівників.

   Керуючий Іваницьким відділенням, Олексій Омельченко