ТОВ «Урожайна країна» допомагає відновлювати історико-культурні пам’ятники Сумщини

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Село  Пустовійтівка –  славиться в Роменському  районі завдяки своїй історії та культурним пам’яткам. На території селища до цих пір зберігся  храм, зведений останнім кошовим отаманом Запорізької Січі –   Петром Калнишевським.  За часів радянської  влади   із пам’ятки козацького зодчества  знесли верхи, перетворивши святиню на хату, склад та клуб, але все ж у 2006 році пам’ятка внесена до історико-культурного  заповідника “Посулля”, завдяки чому була розпочата реконструкція храму та прилеглої території.  З 2012 року храм є діючим, хоча внутрішні роботи по оздобленню  тривають до цих пір.

Прихожани  Свято –  Троїцького храму, звернулися  до виконавчого директора «Урожайної країни»  Андрія Гнелицькогоз прохання допомогти в реставрації іконостасу.   Дізнавшись, що кошти для реставрації збираються  всією громадою, а ієрей Андрій власноруч  займається столярними роботами, за ініціативи Андрія Миколайовича було  надано всю необхідну допомогу.

–   Завдяки підприємству «Урожайна країна» мрії щодо повного  закінчення реставрації  храму в наступному році  стали реальністю  –   висловив свою подяку ієрей Свято – Троїцького храму Андрій Діденко.