«Урожайна країна» завершила наймасштабніший соціальний проект 2017 року

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Дороги – одвічно українські проблеми.  Болюче це питання як для міст, так і для сільської місцевості. Не є виключенням і Роменський район Сумської області. ТОВ «Урожайна країна», завжди прислухається до потреб громади, тому, почувши на сільських зборах про найгостріше питання, а саме ремонт доріг, вирішили рішуче підійти до вирішення проблеми.

Звичайно ж відремонтувати всі дороги  підприємству не по силам,  але  керівництво «Урожайної країни» поспілкувавшись з сільськими головами та районним керівництвом, обрали 5 критичних ділянок  дороги на територіях  с. Гришино, с. Сміле, с. Галка, с. Левченки, с. Ненадіївка, які  спільними зусиллями були відремонтовані та приведені в належний стан.

Гришинський сільський голова Валентина Хачко розповідає:

— Довгий час головною проблемою  нашого село була дорога, яка сполучає наш населений пункт з центральною трасою.  Школа і дитсадок знаходяться на території с. Овлаші, а більшість жителів працює в місті, тому кожного дня майже всі мешканці села відчували на собі незручності пов’язані з дорогою. Цього року «Урожайна країна» допомогла відремонтувати  шлях від Овлашів до Салогубівки — це більше трьох кілометрів.  Усіма етапами опікувалися саме представники товариства: укладали договори із підрядниками, завозили матеріали, слідкували за якістю ремонту.  Я вважаю, нам пощастило з інвестором. Ми дуже  вдячні  «Урожайній країні»  за постійну підтримку та допомогу.

Смілівський сільський голова Григорій Осташко теж висловився стосовно співпраці з ТОВ «Урожайна країна»:

 

— Великі вантажні автомобілі, яких в останній час з’являється все більше, дуже пошкоджують  дорожнє покриття. Завдяки співпраці з керівництвом «Урожайної країни» ми відремонтували найпроблемнішу ділянку  дороги в селі. Заступник директора з розвитку  ТОВ «Урожайна країна» Олександр Жигаленко  з відповідальністю поставився до питання: обговорив з підрядником усі умови ремонту та слідкував за вчасністю виконання робіт протягом усього періоду проведення ремонту. Керівник Смілівського  підрозділу підприємства Микола Гнелицький надав техніку та працівників для  упорядкування  узбічь понад дорогою. Від імені селищної ради та мешканців села хочу подякувати всьому колективу ТОВ «Урожайна країна» за стабільні партнерські відносини та готовність допомагати.

Лише на  ремонт доріг в Роменському районі, протягом 2017 року  підприємством було виділено  понад  2 500 000 грн, а також  профінансовані проект газопроводу в с. Хустянка.