Подарунок від «Урожайної країни» до ювілею коледжу КНЕУ

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Вже 70 років, Роменський коледж  Київського Національного Економічного Університету навчає дітей  таким потрібним в наш час  професіям  та випускає кваліфікованих спеціалістів, і майже 10 років, ТОВ «Урожайна країна» поповнює свої ряди, завдяки найкращим випускникам закладу.

Більш ніж 50 учнів, кожного року, проходять виробничу практику на підприємстві, багато з яких в подальшому, після закінчення навчання, повертаються на постійну роботу.  Майже 10% всіх молодих фахівців підприємства  є вихідцями з КНЕУ. Можна з гордістю сказати, що співпраця директора коледжу та керівництва «Урожайної країни» є плідною і результати говорять самі за себе, кожна з сторін виконує свої обов’язки на п’ять: коледж  готує на високому рівні фахівців, а підприємство надає сприятливі умови для роботи та розвитку випускників  в подальшому.

Коли,  виконавчий директор Андрій Миколайович Гнелицький  дізнався про визначну дату в історії навчального закладу, то не зміг залишитися осторонь і вирішив висловити свою вдячність за співпрацю не лише листівкою з привітанням, а подарунком який, буде корисний для учнів та педагогів. Саме тому, поспілкувавшись з директор коледжу  Ніною Андріївною Рудь було прийняте рішення, подарувати обладнання для комп’ютерного класу, якого довгий час не вистачало для більш ефективного навчання. На святковій лінійці присвяченій ювілею  Ніна Андріївна щиро подякувала підприємству за сюрприз і наголосила, що вже з наступного понеділка всі учні зможуть особисто протестувати комп’ютери подаровані постійним спонсором, партнером  та вірним другом ТОВ   «Урожайна країна».