ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ГОНЧАРСТВА ВІД «УРОЖАЙНОЇ КРАЇНИ»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Товариство «Урожайна країна» завжди проявляє увагу та турботу до наймолодших жителів сіл, де обробляє землю. Нещодавно, завдяки фінансовій допомозі підприємства, учні Іваницької школи Недригайлівського району змогли поїхати на екскурсію до Опішні, що на Полтавщині.

26 діток побували у столиці гончарства України — селі Опішня. Площа музею-заповіднику 7 га. Кераміка зроблена місцевими майстрами протягом багатьох років була, є зараз і буде завжди етнічним символом українського народу. Колекція гончарних виробів, яку вдалося оглянути дітям, вклячає в себе понад 40 000 експонатів. А в ландшафтному парку, розташованому на території заповіднику, хаотично розміщені ексклюзивні творіння кращих вітчизняних гончарів: тут в казкові, і біблійні персонажі, і двохголовий лев, і міфічні герої, і Оранта — богиня трипільців, і комічні персонажі. Також юні відвідувачі мали змогу спробувати себе в ролі майстрів гончарного мистецтва.

Цей день, сповнений позитивних вражень, залишив незабутні спогади у дітлахів. Вчителі та батьки висловлювали щиру вдячність «Урожайній країні» за підтримку та турботу про дітей.