БУККРОСИНГ В «УРОЖАЙНІЙ КРАЇНІ»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Уже місяць як на території ТОВ « Урожайна країна» діє  акція – «Буккросинг».

У кожного з нас вдома на полицях припадає пилом безліч корисних і цікавих книг. Прочитавши їх одного разу, в більшості випадків ми ніколи вже до них не повертаємося. Але ж книга покликана для того, щоб жити, дарувати знання, поширювати мудрість. Усвідомлюючи це, люди вже багато десятків років тому прийшли до ідеї «буккросингу».

Буккроссинг на практиці виглядає так: людина, яка прочитала книжку, залишає її у спеціально відведеному громадському місці (в парках, супермаркетах, кафе тощо). Будь-яка інша людина може взяти цю книжку і прочитати, але з обов’язковою умовою повернути її у таке саме спеціально відведене громадське місце.

Аби захистити пункти обміну книжками від вандалів, «Урожайна країна» запропонувала і організувала таку скриньку у своєму господарстві. Кожна книга, яка бере участь у буккросингу, має відповідну наліпку, а читачі можуть поділитися своїми враженнями від творів у книзі відгуків.

Працівники підприємства з радістю обмінюються книгами та враженнями. А в декого навіть обідня перерва перетворюється в «захоплюючий детектив» чи в «романтичну прогулянку хмарами».