БУДИНОК ПОБУТУ В СЕЛІ ПУСТОВІЙТІВКА ВІД «УРОЖАЙНОЇ КРАЇНИ»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини


Товариство «Урожайна країна» піклується про розвиток українського села. Багато  таких населенних пунктів просто вимирає,бо молодь, не маючи перспектив, перебирається в місто. Тому аграрне підприємство не лише надає робочі місця для населення, але й активно створює їх.

Але родзинкою святкування стало урочисте відкриття Будинку Побуту. Це вже другий подібний заклад у Роменському районі. Товариство «Урожайна країна» надало понад 70 000 грн фінансової допомоги для цього проекту. Тут буде три додаткових робочих місця для мешканців села, а також і нові зручності. Тепер, щоб пошити сукню чи штани, відремонтувати взуття або зробити нову зачіску — не потрібно їхати в місто. Село Пустовійтівка має своє ательє, перукарню та майстерню взуття, які розташувалися у новенькому затишному Будинку Побуту. Очільник села В’ячеслав Оврамець у промові наголосив, що товариство «Урожайна країна» ніколи не відмовляє у допомозі селу. А заступник директора Олександр Жигаленко у своєму виступі згадав мудрий вислів: «Дайте людині рибу і вона буде сита один день, дай людині вудку і вона буде сита все життя». Саме таким принципом керується підприємство, адже розвиток села, перш за все, залежить від добробуту його мешканців. Такою вудкою став Будинок Побуту.

Селяни з радістю оглянули новий заклад. А потім відбувся святковий концерт та частування пристуніх смачним кулішем. Цей день є знаковою подією у розвитку Пустовійтівки, села, де будується майбутнє!