ОЗДОРОВЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ «УРОЖАЙНОЇ КРАЇНИ»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

З приходом гарячої літньої пори прийшла й пора довгоочікуваних відпусток. Керівництво товариства «Урожайна країна» попіклувалося про те, щоб їх працівники відпочили та оздоровилися на морському узбережжі.

Цьогоріч майже 80 працівників (це більше 20 відсотків працюючих!) та 50 їхніх дітей оздоровилися на Азовському морі. Попередньо з адміністрацією бази відпочинку «Казка» Запорізької області був укладений відповідний договір.  Всім працівникам запропонували заїзд терміном  7 днів у зручні для них дати. В оздоровчому комплексі було повноцінне трьох разове харчування. Поруч розташований пляж, на території бази організовані розважальні заходи для дітей. Бажаючі також мали змогу відвідати зоопарк та аквапарк у місті Бердянськ.

Працівники товариства щиро вдячні своєму керівництву за виявлену турботу та сімейний відпочинок. А кількість оздоровлених — це переконливий доказ того, що тут піклуються про здоров’я своїх працівників. У планах, протягом майбутніх місяців цього літа — оздоровити механізаторів, які, під час посівної, працювали на обприскувачах.