«УРОЖАЙНА КРАЇНА» ДОПОМОГЛА ПРОВЕСТИ ФЕСТИВАЛЬ ГЕРОЇКО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ ДСНС УКРАЇНИ

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

18-20 травня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України у місті Ромни Сумської області відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту. ТОВ «Урожайна країна», яке тісно співпрацює з службою у справах допомоги селянам, надало фінансову підтримку для проведення такого грандіозного заходу.

У святковому дійстві взяли участь близько 150 конкурсантів з усіх обласних і міських оперативно-рятувальних гарнізонів, навчальних закладів та окремих підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Військові аматори сцени продемонстрували розмаїття творчих здобутків та особливості народного мистецтва кожної області, зробили свій вагомий внесок у розвиток культури й популяризацію героїко-патріотичної пісні.

Фестиваль мав неабиякий масштаб, і проходив на 3 концертних майданчиках — у с.Пустовійтівка, Роменського району, у Роменському центральному парку культури та клубі Міжрегіонального центру швидкого реагування. І вінчав все це грандіозне святкове дійство гала-концерт кращих талантів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що проходив у центральному будинку культури міста.

Співучасть товариства «Урожайна країна» у цьому яскравому та видовищному святі, підтверджує наміри популяризації героїчної служби рятувальників та пожежників, а також вихованню гідної пам`яті та поваги до захисників України серед населення.