ПРЕМІЇ НАЙТАЛАНОВИТІШИМ УЧНЯМ СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ ВІД «УРОЖАЙНОЇ КРАЇНИ»

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

У школах всієї України пролунав останній дзвоник і розпочалися довгоочікувані літні канікули. Товариство «Урожайна країна», яке працює на теренах Сумщини, подарувало учням, які досягли кращих результатів у навчанні, творчих та спортивних змаганнях або олімпіадах, грошові премії. Загальна сума премій перевищує 100 000 грн.

Оскільки територія присутності товариства — шість районів Сумської області, то необхідно було охопити понад 20 навчальних закладів. Працівники товариства завітали до кожної школи та вручили премії 211 учням. Такий подарунок обов’язково стане у нагоді дітлахам під час літніх канікул. Вишиванки, квіти, радість та хвилювання — ось чим було переповнені урочисті лінійки. Вчителя та директори шкіл зверталися до школярів зі словами привітання та настанови, підводячи підсумки навчального року. А учні Герасимівської школи, окрім грамот та премій, отримали ще й чашки з логотипом «Урожайна країна» для шкільної їдальні.

Всі учні, вчителі та батьки висловлювали щиру подяку товариству «Урожайна країна» за таку мотивацію до навчання та саморозвитку.