ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Загалом 12 наших співробітників отримали пам’ятний знак найкращих працівників 2014 року.

23 лютого 2015 року в центральному офісі ПАТ «Миронівський хлібопродукт» відбулася урочиста церемонія нагородження співробітників аграрних підприємств, які за підсумками оцінки 2014 року потрапили в «зелену зону».

68 найбільш ефективних співробітників підприємств ТОВ «Урожай», ПрАТ «Зернопродукт МХП» і ТОВ «Урожайна країна» були запрошені на урочисту вечерю, де отримали з рук першого заступника голови правління Юрія Федоровича Мельника пам’ятний знак «Кращому працівникові 2014 року». До когорти найкращих працівників ТОВ «Урожайна країна» увійшли: Мужайло Руслан (головний економіст), Кошелев Дмитро (агроном із захисту рослин), Омельченко Олексій (керівник Іваницького підрозділу), Мироненко Андрій (юрист), Горошко Олена (бухгалтер), Малик Аліна (бухгалтер з оплати праці), Балашова Олена Василівна (фахівець з питань оренди землі і майна), Боровик Олександр (інженер), Коваленко Микола (фахівець з питань оренди землі і майна), Чабаненко Олег (керівник Глинського ЗОК), Журавель Наталія (економіст), Маслюк Олександр (економіст).

Вітаємо нагороджених працівників і бажаємо їм творчої енергії, успіхів у взятті професійних вершин, а також гідно утримувати позиції лідерів компанії!

Нагадаємо, що восени 2014 на нашому підприємстві проходила оцінка персоналу. Її ініціював наш батьківський агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» в рамках проекту «Кадровий резерв».

Головною метою такої оцінки було виявлення слабких та сильних ланок у численних рядах персоналу. У подальшому компанія розвиватиме і інвестуватиме у найефективніші кадри ще більше, а слабкі ланки буде замінено на новий кадровий потенціал.

Відтепер оцінювання персоналу в рамках вищезгаданої програми проводитиметься щороку. Це буде гарним стимулом для працівників до вищих результатів.