ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» є свідомою та відповідальною компанією. Її політика передбачає узгодження виробничої діяльності з нормами закону та охороною навколишнього середовища. ТОВ «Урожайна країна», як одна із складових великої компанії, не є винятком.

Наше підприємство піклується про стан навколишнього середовища. Усі відходи сортуються і вивозяться на спеціальні підприємства, які мають відповідну ліцензію на їх утилізацію без шкоди для навколишнього середовища. Деякі відходи ми продаємо, як вторинну сировину, чим приносимо користь підприємству, це в основному біг беги, макулатура, плівка поліпропіленова, металобрухт, акумулятори, а от за утилізацію шин, на даний час, ми платимо. Зараз ми поновлюємо документацію для отримання дозволу на розміщення відходів на період 2016 – 2017 років.

Викиди на нашому підприємстві мінімальні, але все одно ми працюємо згідно з законом і оформляємо всі необхідні папери, в даному випадку дозвіл на викиди. Цей документ є необхідною складовою діяльності будь- якого підпріємства, що здійснює викиди шкідливих речовин в атмосферу, який регламентується діючім законодавством України. Наразі, проходить розробка нового дозволу по Андріяшівському елеватору.

ТОВ «Урожайна країна» використовує воду з підземних джерел та має на балансі декілька артезіанських свердловин і, діючим законодавством України передбачена необхідність періодичного переоформлення дозволу на спецводокористування. Усі необхідні дозволи у нас в наявності і на кожній свердловині було встановлено лічильник. Наше підприємство відповідально ставиться до охрони навколишнього середовища.