ОЧИЩЕННЯ ДОРІГ ВІД СНІГУ

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Останнього тижня майже всю територію України засипало снігом. Звичайно ж виникли проблеми з транспортом, а подекуди і з енергопостачанням. Особливо відчутна ця проблема в селах, тоді як по місту комунальні служби ще хоч якось намагаються прочистити дороги, то в селі з цим набагато складніше.

ТОВ «Урожайна країна» вже відоме в сільських радах, з якими воно співпрацює, тим що при снігопадах допомагає чистити дороги від снігу, і не тільки в селі, а і навколо нього. Цей рік не став виключенням і ми поспішили зарекомендувати себе з гарної сторони і домопогти селянам.

По всіх селах постійно проводилось очищення доріг від снігових заметів. Особлива увага приділялася центральним дорогам – там трактори їздили постійно, і час від часу, по декілька разів на день, очищалися всі інші вулички. Також розчистили території сільських шкіл та лікарень.

Наші орендодавці і теперішні, і потенційні задоволені тим, що для нас важливі їх проблеми та потреби, а також те, що «Урожайна країна» допомагає з вирішенням цих негараздів.