НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТОК В ТОВ “УРОЖАЙНА КРАЇНА”

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Дітки завжди з нетерпінням чекають Нового року, Діда Мороза та подарунків. Протягом останнього тижня ТОВ «Урожайна країна» провело декілька дитячих свят для діток орендавців, як потенційних, так і теперішніх, та для дітей працівників.

 

Відбулися святкові заходи в селі Підставки Липоводолинського району. Їх проводили в школі та в дитячому садочку. Всього їх відвідало 50 дітей. Програму проводили запрошені підприємством аніматори. Окрім Діда Мороза та Снігуроньки, малят привітали герої популярного мультфільму Фіксікі. І, як показує досвід, герої з улюблених мультфільмів справляють ще більше враження, ніж традиційні новорічні. Кожній дитині наприкінці свята вручили солодкий подарунок від ТОВ «Урожайна країна». Вихователі, вчителі та батьки були приємно здивовані. Всі дякували за проведені заходи та говорили, що таке свято та розваги вони будуть згадувати ще довго, бо ще в Підставках такого не було.

Також Дід Мороз та Снігуронька привітали зі святом діток працівників ТОВ «Урожайна країна». А Снігуронька навіть провела шоу мильних бульбашок. У всіх присутніх було море позитивних емоцій – дітки опинялися в циліндрі з бульбашки та робили новорічні костюми з мильної піни. Малюки приймали участь в конкурсах та естафетах, а після того, як Дід Мороз роздав подарунки, всі отримали можливість випробувати на собі такий популярний фейс-арт. Дівчаткам малювали сніжинки, а хлопчикам – зірочки та вогні. Очі у діток просто сяяли від задоволення та позитивних вражень.

Залишити відповідь